3x3 krepšinio komanda “Bus Kaip Bus”

Prisidėti prie krepšinio komandos tobulėjimo

BusKaipBus 3x3
Sukurta 2022-06-28
Visa Lietuva
0€ iš 100€ 0.00%
Rėmėjai - 0
Laikas baigėsi
Esame 3x3 krepšinio komanda “Bus Kaip Bus” iš Kelmės. Komandoje esame 5 žaidėjai, mums visiems po 21-22 metus, tad dar esame studentai. Krepšinį pradėjome žaisti nuo mažų dienų. Su komanda esama komandos draugai muo mažų dienų, tad vienas kita pažįstam labai gerai. Šiuo metu žaidžiame Lietuvos 3x3 čempionate “Mėgėju B” divizione. Taip pat esame numatę ir keliones į Latvija bei ten dar pasivaržyti su Latvijos komandomis.
Pernai 2021 metų vasara Lietuvos 3x3 čempionate tapome absoliučiais “Mėgėjų B” diviziono čempionais, tad norime šią vasarą tą čempionų titulą apginti. Norint jį apginti reikia važinėtis į kuo daugiau etapų. Šia vasara iš 4 etapų dalyvavome tik 2, nes kiekvienas etapas reikalauja startinio užmokeščio, kurio kaina 50€, kuro, nes vietos kur žaidžiam būna skirtingos, tada reikia vandens, kuris karštomis vasaros dienomis yra ypač reikalingas. Taip pat norėtusi įsigyti savo aprangas su pavadinimais, logotipais ir panašiai. Tikimes, kad galite prisidėti prie mūsų komandos augimo bei tobulėjimo.
Iš savo pusės galime pažadėti sklandų bendradarbiavimą, nuotraukas mūsų Instagram paskyroje @buskaipbus3x3 bei jei pavyktų surinkti reikiama sumą ant aprangų, ten taip pat atsidurtų ir jūsų logotipas su reklama.
Esame ne pelno siekiantys, o paskatinimo tobulėti, nepasiduoti ir siekti kuo aukštesnių pasiekimų.
Tikimės, kad su Jūsų pagalba galime pasiekti daug.
Šio projeko dar niekas neparemė, būkite pirmas!
Rezultatų nerasta