Apie mus

Misija ir tikslas

Pasaulyje šiuo metu yra tūkstančiai sutelktinio finansavimo platformų, vis tik pajutome, kad nesant lietuviškos atitinkamos svetainės ir paramos sutelktinį finansavimą atstovaujančios organizacijos Lietuvoje, paramos lėšų rinkimas įvairiems projektams Lietuvoje neįgauna pagreičio.

Viena vertus, žmonės norintys surinkti lėšų savo idėjos įgyvendinimui nežino, kad galimas ir toks būdas arba patį procesą apsunkina informacijos trūkumas bei nepakankamas aiškumas, nes viskas pateikiama anglų kalba.

Kita vertus, pamatėme, kad lietuvių projektai paskelbti užsienio platformose paskęstą kitų projektų gausybėje. Ten besilankantiems žmonėms mūsų problemos nėra aktualios, o žmonių gyvenančių Lietuvoje jos dažnai ir nepasiekia. O jei ir pasiekia, tai lietuviai ne visada ryžtasi ir gali sumokėti pinigus užsienio svetainėse.

Todėl norime ne tik sudaryti sąlygas skelbti projektus lietuvių kalba, bet ir populiarinti sutelktinį finansavimą tiek asmeniniams ar bendruomenių projektams, tiek planuojant inovatyvių idėjų įgyvendinimą.

  • Mes siekiame, kad nei viena reikšminga iniciatyva Lietuvoje neliktų be dėmesio ir galimybės būti finansuota.
  • Mes tikime, kad ir nedidelės bendraminčių žmonių grupės gali pasiekti nuostabių rezultatų, jei turi reikiamas priemones ir žinias.
  • Mes kuriame naujas inovatyvias priemones Lietuvai, kad sutelktinis finansavimas praturtintų Lietuvą kūrybingais bendruomenių, meno, sporto ar kultūros projektais, įvairių problemų sprendimais bei begale laimingesnių žmonių.

Kuo SUSIMETAM.LT skiriasi nuo kitų sutelktinio finansavimo platformų?

Patogumas

Susimetam.lt svetainė sukurta taip, kad būtų paprasta ir lengva sukurti lėšų rinkimo projektą, juo dalintis ir gauti surinktas lėšas. Visa informacija pateikia lietuvių kalba, todėl rėmėjams bus nesunku susigaudyti kaip prisidėti prie jūsų projekto. Taip pat jūsų rėmėjams norint paremti jūsų projektą nereikalinga registracija svetainėje, o tai labai ženkliai padidina prisidedančių žmonių skaičių.

Individuali pagalba

Susimetam.lt yra lietuviška platforma, todėl kylant klausimų galite visada susisiekti su mūsų komanda, bendrauti jums labiausiai priimtinomis priemonės - el. paštų, telefonu, socialiniuose tinkluose ar net susitikti gyvai. Esame visada pasirengę suteikti visa reikiamą informaciją, tiek jums kaip projekto organizatoriui, tiek kaip rėmėjui.

Įprasti mokėjimai

Susimetam.lt svetainėje jūsų rėmėjai gali pervesti lėšas ne tik mokėdami banko kortele, bet ir per elektroninę bankininkystę. Įprastai kitose sutelktinio finansavimo galima mokėti tik banko kortelėmis, o tokie mokėjimai Lietuvoje yra mažai naudojami ir net būna blokuojami korteles išdavusių bankų, siekiant apsaugoti nuo galimų sukčiavimo atvejų. Tai labai apsunkina lėšų rinkimą, nes kelis kartus nepavykus atlikti mokėjimo, rėmėjai dažnai jau nebegrįžta.


Trūksta informacijos?

Norėdami sužinoti kaip viskas veikia, ir kiek tai kainuoja, skaitykite čia: susimetam.lt/page/kaip-tai-veikia

Norėdami sužinoti daugiau apie sutelktinį finansavimą (angl. - crowdfunding) skaitykite čia: susimetam.lt/article/kas-yra-sutelktinis-finansavimas

Norėdami gauti daugiau informacijos prisijunkite prie mūsų facebook bendruomenės: facebook.com/SUSIMETAM.LT. Čia mes ne tik dalinamasi patirtimi organizuojant sutelktinio finansavimo kampanijas, naujienomis bei įdomiais ir prasmingais sutelktinio finansavimo projektais.Turite klausimų ar pasiūlymų? Susisiekite su SUSIMETAMT.LT komanda: susimetam.lt/kontaktai

© 2020-2024 susimetam.lt