Apie mus

susimetam.lt

Kodėl atsirado SUSIMETAM.LT

Sveiki apsilankę lietuviškoje sutelktinio finansavimo platformoje, kuri skirta paramos ir asmeniniams projektams bei prasmingoms idėjoms įgyvendinti.

Pasaulyje šiuo metu priskaičiuojama virš kelių tūkstančių paramos sutelktinio finansavimo platformų, vis tik pajutome, kad nesant lietuviškos atitinkamos svetainės ir paramos sutelktinį finansavimą atstovaujančios organizacijos Lietuvoje, paramos lėšų rinkimas įvairiems projektams Lietuvoje neįgauna pagreičio. Viena vertus, žmonės norintys surinkti lėšų nežino, kad galima rinkti lėšas pasitelkus sutelktinį finansavimą (angl. - crowdfunding) arba patį procesą apsunkina informacijos trūkumas ar nepakankamas aiškumas, nes viskas pateikiama anglų kalba. Kita vertus, pamatėme, kad lietuvių projektai paskelbti užsienio platformose paskęstą kitų projektų gausybėje, ten besilankantiems kitų šalių žmonėms mūsų problemos nėra aktualios, o  žmonių gyvenančių Lietuvoje jie taip ir nepasiekia, o jei ir pasiekia, tai lietuviai ne visada ryžtasi mokėti pinigus jiems nelabai žinomose svetainėse kur visa informacija pateikiama užsienio kalbomis.

Todėl išsikėlėme tikslą ne tik sudaryti salygas skelbti savo projektus lietuvių kalba, bet siekiame populiarinti lėšų rinkimą Lietuvoje sutelktinio finansavimo būdu tiek siekiant gauti paramos asmeniniams ar bendruomenių projektams, tiek planuojant inovatyvių idėjų įgyvendinimą.


Ko siekia SUSIMETAM.LT?

Mes siekiame, kad nei viena reikšminga iniciatyva Lietuvoje neliktų be dėmesio ir galimybės būti finansuota.

Mes tikime, kad ir nedidelės bendruomenės gali pasiekti nuostabių rezultatų, jei turi reikiamas priemones ir žinias.

Mes kuriame naujas inovatyvias priemones Lietuvai, kad sutelktinis finansavimas praturtintų Lietuvą kūrybingais bendruomenių, meno, sporto ar kultūros projektais, įvairių problemų sprendimais bei begale laimingesnių žmonių.


Kaip veikia SUSIMETAM.LT?

1. Paskelbk savo idėją

  • Įsivertink kiek reikia surinkti lėšų.
  • Pagalvok kaip pristatysi savo projektą ir turėk nuotrauką.
  • Įkelk savo istoriją į SUSIMETAM.LT.

2. Dalinkis su visais

  • Pranešk socialiniuose tinkluose ir siųsk el. laiškus.
  • Skelbk naujienas projekto puslapyje.
  • Atsakyk į keliamus klausimus.

3. Įgyvendink idėją

  • Pasibaigus projektui, pateik prašymą išmokėti surinktus pinigus.
  • Padėkok savo draugams ir rėmėjams.
  • Imkis darbų ir paskelbk kaip tau sekėsi!

Kas yra SUSIMETAM.LT?

Projekto SUSIMETAM.LT iniciatorius, kūrėjas ir administratorius esu, aš Vaidas Jokubaitis. Ir nors idėja sukurti tokią lietuvišką svetainę man kilo dar 2015 m., domeną susimetam.lt įsigijau 2019 m. vasario mėn., o pačio projekto realizavimo ėmiausi tik 2019 m. pabaigoje.  Atlikus parengiamuosius ir programavimo darbus, 2020 m. balandžio mėn. tinkamam svetainės administravimui įsteigiau įmonę Minios, UAB (įm. kodas 305538511, buveinė registruota adresu Varšuvos g. 11-5, Vilnius) ir galiausiai įtikinus SEB banką, kad yra užtikrintos tinkamos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemones, 2020 m. birželio mėnesį svetainė startavo. Pirmas projektas svetainėje buvo paskelbtas jau 2020 m. liepos 2 d..

Taip pat siekiant populiarinti paramos sutelktinį finansavimą buvo sukurta FB paskyrą - facebook.com/SUSIMETAM.LT, kur ne tik dalinamasi kitų žmonių patirtimi organizuojant sutelktinio finansavimo kampanijas, bet ir rekomendacijomis projektų iniciatoriams ir rėmėjams bei įdomiais ir prasmingais sutelktinio finansavimo projektais.

Vaidas Jokubaitis
susimetam.lt kūrėjas

Minios, UAB
Įm. kodas 305538511
Varšuvos g. 11-5, Vilnius LT-02103
info {@} susimetam.lt

© 2020-2022 susimetam.lt