Vandens festivalis "Keliam Bangą!"

Kviečiame prisidėti prie Kelmės vandens festivalio "Keliam Bangą!" suorganizavimo

Kelmės miesto VVG
Sukurta 2021-05-03
Kelmė
47€ iš 1.200€ 3.92%
Prisidėk nuo 1€
Rėmėjai - 4
Liko dienų - 49
Ragindami išnaudoti visus lietuviškos vasaros privalumus, š.m. liepos 6 dieną ir vėl organizuosime vandens festivalį ,,Keliam bangą!” Kelmėje, kurio metu įvairiausiomis ir keisčiausiomis savadarbėmis plaukimo priemonėmis bus plaukiama nuo senojo Kražantės upės paplūdimio iki Kražantės upės tvenkinio paplūdimio.

Labai kviečiame visus, palaikančius festivalį, prisidėti bent keliais eurais, nes šių metų festivalio organizavimui nesame gavę finansavimo.Kasmet vykstantis festivalis parodė, kad tai yra nuostabi proga pabendrauti, švesti vasarą, iškylauti su šeimomis, draugais, bendraminčiais ir kolegomis, todėl nenorime nutraukti šios tradicijos ir prašome visų palaikymo.

Surinktos lėšos reikalingos
nominacijoms ir apdovanojimams plaukiančioms komandoms, starto ir finišo įrengimui, festivalio suvenyrų gamybai, festivalio įgarsinimui ir vedimui, produktams ir pagrindinėms priemonėms ,,Draugystės" sriubos virimui ir pateikimui įsigyti ir kt.

Žinoma visa parama mums yra be galo svarbi. Šiais metais irgi kviečiame prisidėti savanorišku darbu, padedant organizuoti bei vykdyti festivalio veiklas.

Vandens festivalis ,,Keliam bangą!”– savo pobūdžiu ir menine išraiška inovatyvus festivalis ne tik regione, bet ir Lietuvoje. Festivalio dalyviai, pristatydami save ir perteikdami savo idėjas, turi įveikti Kražantės upės trasą. Festivaliui išnaudojamos netradicinės erdvės – visa veikla vyksta ant vandens, kūrybines idėjas atsiskleisti skatina iššūkis pasigaminti kuo įdomesnę bei keistesnę plaukimo priemonę ir savo apranga bei meniniais veiksmais plaukiant išreikšti ir perteikti savo kūrybines idėjas. Tuo pačiu skatiname atsižvelgti į ekologijos aktualijas – tausoti turimus gamtinius resursus ir savo veiklų meninei išraiškai panaudoti antrines žaliavas. Festivalyje skatinami dalyvauti visų socialinių grupių asmenys – įtraukiami įvairaus amžiaus, socialinės padėties, neįgalūs, patiriantys socialinę atskirtį asmenys. Čia ypač vertinamas išskirtinumas, naujos idėjos, požiūrių ir įvaizdžių įvairovė bei tolerancija.

Esame labai dėkingi už Jūsų suteiktą paramą, nepriklausomai nuo paramos sumos.
Kiekvienas pervestas euras mus priartina prie šventės! Ačiū!

Renginio organizatoriai
Kelmės miesto vietos veiklos grupė, kartu su kitomis Kelmės miesto asociacijomis.

Su mumis susiekti galite
tel. +37061069880 ir +37061409164
arba parašykite mums per Facebook.

Daugiau naujienų apie renginį mūsų Facebook puslapyje:https://www.facebook.com/Kelmės-miesto-vietos-veiklos-grupė-149292205434682/
 • Privatus asmuo
  Privatus asmuo prisidėjo 2€

  Jau laukiame festivalio! Kelsim bangas! :)

  2021-05-03
 • Lina Urbelytė
  Lina Urbelytė prisidėjo 20€
  2021-05-03
 • Vaidas Jokubaitis
  Vaidas Jokubaitis prisidėjo 5€
  2021-05-03
 • Vilma Dichavičienė
  Vilma Dichavičienė prisidėjo 20€
  2021-05-03
 • Renginio programa:
  11.00 – 13.00 Pasirengimas plaukimui senajame paplūdimyje (plaukiančių priemonių montavimas, apsirengimas plaukimo kostiumais, mankšta, geros nuotaikos pratimai :)).
  12.30 – 13.00 Registracija plaukimui senajame paplūdimyje.
  13.00 Startas plaukimui (visi plaukiantys objektai iš senojo Kražantės upės paplūdimio pradeda plaukti Kražantės upės tvenkinio paplūdimio link).
  14.30 – 15.00 Planuojamas finišas Kražantės upės tvenkinio paplūdimyje (pasitinkančiųjų ovacijos, poilsis, visų atplaukiančiųjų laukimas, viktorina renginio žiūrovams).
  15.00 – 16.00 Atplaukusiųjų pasveikinimas ir nominacijų įteikimas.
  16.00 – 18.00 ,,Draugystės piknikas” Draugystės parke (griliu ir ugnimi pasirūpinsime – visi norintys galės išsikepti ką mėgsta ir ką atsineš). Bus verdama Draugystės sriuba, kuria bus vaišinami trasa plaukę renginio dalyviai, renginio savanoriai ir, iki ištuštės puodai, visi kiti festivalio dalyviai bei žiūrovai (pirmiausia tie, kurie atsineš savo dubenėlius :) ).

  Kviečiame suburti savo komandas (nuo 1 asmens iki kiek atlaikys jūsų plaukianti priemonė; dalyvių amžius neribojamas) ir dalyvauti plaukime aktyviausius ir išradingiausius kelmiškius, svečius iš visos Lietuvos ir kitų valstybių.
  Komandos pačių pasigamintomis pačiomis įvairiausiomis ir keisčiausiomis plaukiančiomis transporto priemonėmis turės kuo greičiau ir/ar įspūdingiau nuplaukti nuo Kražantės upės senojo paplūdimio iki Kražantės upės tvenkinio paplūdimio, žiūrovams teikdamos gerą nuotaiką, demonstruodamos savo komandinio plaukimo išradingumą, darną, susiklausymą ir pan.
  Komandos narių skaičius neribojamas.
  Kiekviena komanda turi turėti kapitoną.
  Už dalyvių saugumą renginio metu bus atsakingi patys dalyviai, kurie prašomi elgtis saugiai ir esant reikalui padėti kitiems dalyviams. Už savo komandas ir nepilnamečius dalyvius atsakingi komandų kapitonai.
  Renginio dalyviai – tik iki starto užsiregistravusios komandos su iš kiekvienos komandos narių išrinktais kapitonais.
  Žiūrovai – nėra renginio dalyviai. Jie gali palaikyti plaukiančiuosius nuo kranto, skanduodami, dainuodami ir kitaip skatindami savo mėgstamą komandą. Žiūrovai negali trukdyti plaukiančioms priemonėms ir komandų dalyviams siekti tikslo.
  Renginio savanoriai – užtikrina techninę pagalbą renginio organizatoriams vykdant renginį, registruojant dalyvius, sutvarkant aplinką ir pan.